Over ons

De Aquanoom houdt zich sinds haar oprichting bezig met het beheer van oppervlaktewater: sloten, vijvers, kanalen, plassen, meren en rivieren. Een aantal medewerkers was voorheen werkzaam bij waterschappen en is daardoor bekend met dit werkgebied. In het begin lag het accent vooral op waterbodems en baggeren, later is hier de inspectie en inventarisatie van oevers en civiele kunstwerken aan toegevoegd. Ons werkgebied is vooral de regio Zuid-Holland-Utrecht-Zeeland, maar breidt zich inmiddels steeds verder uit over Nederland.

Onze missie

Onze missie is om oplossingen te bieden aan onze klanten op basis van een duurzame relatie. Dat laatste is voor ons een voorwaarde. Wij vinden dat de relatie met de klant er één moet zijn waarin je elkaar vertrouwt, zodat je over en weer je verwachtingen kunt uitspreken en samen uitdagingen durft aan te gaan. Op die manier kun je allebei je werk met passie uitvoeren en bereik je het beste resultaat.

Expeditie 2021: wat is onze visie voor de komende vijf jaar?

Samen met onze medewerkers zijn we in het voorjaar van 2016 twee dagen ‘op expeditie gegaan’ om de visie van adviesbureau De Aquanoom voor de komende vijf jaar te formuleren.  We hebben vragen beantwoord als: hoe ziet de wereld van het waterbeheer eruit over vijf jaar? Wie zijn de belangrijkste stakeholders? Wat zijn prioriteiten? Op basis van de output hebben we zes kernwaarden geformuleerd voor ons ingenieursbureau:

Flexibel – is het vermogen om je aan te passen aan de situatie: buigzaam, lenig, makkelijk, soepel
Duurzaam – kijk naar je eigen footprint, werk aan milieuvriendelijke oplossingen, helpen opleiden van
nieuwe vakmensen
Uitdaging – daag elkaar uit om het beste er uit te halen, denk voorbij de grenzen van het gebruikelijke
Verwachting – als we weten wat de verwachting is van de ander kunnen wij die verwachting
waar maken, dat mag de klant verwachten
Commitment – toewijding, is de handelswijze waarmee uitdaging en verwachting worden
ingezet als unieke aanpak van ons bedrijf
Zelfsturend – van ons mag je een groot verantwoordelijkheidsgevoel verwachten, afstemmen en
samenwerken zijn daarbij de sleutel tot succes

Ontmoet onze experts

Heeft u vragen of problemen? Onze experts denken graag met u mee met verschillende diensten!

Marco Vermeer

Marco Vermeer

Directeur/ adviseur water- en kunstwerkenbeheer

Diensten: Consultancy voor beleids-en-beheerplannen en voor het ontwerpen van een natuurvriendelijke oever.


088-0666122

marco.vermeer@deaquanoom.nl

Arno Mosterd

Arno Mosterd

Bedrijfsleider

Diensten: Contractbegeleiding en projectleiding complexe werken


088-0666122

arno.mosterd@deaquanoom.nl

Nel Vermeer

Nel Vermeer

Office manager

Diensten: HRM en financiële administratie


088-0666122

nel.vermeer@deaquanoom.nl

Lees meer over Nel

Maarten Versteeg

Maarten versteeg

Projectleider

Diensten: databeheer, GIS/GEO informatie en met beheer online.


088-0666122

maarten.versteeg@deaquanoom.nl

Lees meer over Maarten

Chris Veldhuijsen

Chris Veldhuijsen

Projectleider


088-0666122

chris.veldhuijsen@deaquanoom.nl

Vera van Kooten

Vera van Kooten

Projectdeskundige

Diensten: Advisering stedelijk waterbeheer en klimaatadaptie


088-0666122

vera.van.kooten@deaquanoom.nl

Lees meer over Vera

Gilbert Busé

Gilbert Busé

Projectdeskundige

Diensten: databeheer, GIS/GEO informatie


088-0666122

gilbert.buse@deaquanoom.nl

Aad Horstink

Aad Horstink

Toezichthouder

Diensten: Directie en toezicht UAV voor baggerenoevers en civiele kunstwerken.


088-0666122

aad.hostink@deaquanoom.nl

Patrick Tibboel

Patrick Tibboel

Projectcoördinator/ adviseur natuurvriendelijke oevers

Dienst: Beleids- en beheerplannen voor duikers en natuurvriendelijke oever. Het ontwerpen van natuurvriendelijke gebiedsinrichting en oeverzones.


088-0666122

patrick.tiboel@deaquanoom.nl

Lees meer over Patrick

Anja Bos

Anja Bos

Projectcoördinator/ adviseur

Diensten: Beleids- en beheerplannen en databeheer, GIS/GEO informatie voor oevers en kunstwerken en voor meerjarenkostenramingen.


088-0666122

anja.bos@deaquanoom.nl

Lees meer over Anja

Rick van Konijnenburg

Rick van Konijnenburg

Projectmedewerker waterbodems

Diensten: Peilwerkzaamheden waterbodems, inspectie oevers en voor inventarisatie aan oevers en kunstwerken.


088-0666122

rick.van.konijnenburg@deaquanoom.nl

Gerrit van der Kooij

Gerrit van der Kooij

Projectmedewerker/
kostendeskundige

Diensten: Werkvoorbereiding voor baggeren, Oevers en Kunstwerken


088-0666122

gerrit.vander.kooij@deaquanoom.nl

Avril Kokee

Avril Kokee

Projectmedewerker

Diensten: Inventarisatie en inspectie van walkanten en NVO’s


088-0666122

avril.kokee@deaquanoom.nl

Lees meer over Avril

Robin van der Ende

Robin van der Ende

Projectmedewerker

Diensten: databeheer, GIS/GEO informatie.


088-0666122

robin.vander.ende@deaquanoom.nl

IMG_1812

Yanick Boogert

Projectmedewerker

Diensten: Peilwerkzaamheden waterbodems, Inventarisatie en inspectie van kunstwerken, walkanten en NVO’s


088-0666122

yanick.boogert@deaquanoom.nl

IMG_1793

Ben Overdevest

Projectmedewerker

Diensten: kunstwerkinspectie NEN 2767-4


088-0666122

ben.overdevest@deaquanoom.nl

IMG_1810

Antoin van Zetten

Projectmedewerker

Diensten: Peilwerkzaamheden waterbodems, Inventarisatie en inspectie van walkanten en NVO’s kunstwerkinspectie NEN 2767-4


088-0666122

antoin.van.zetten@deaquanoom.nl

Lees meer over Antoin

image001

Joey de Roode

Projectmedewerker

Diensten:


088-0666122

joey.de.roode@deaquanoom.nl

Top