Over ons

De Aquanoom houdt zich sinds haar oprichting bezig met het beheer van oppervlaktewater: sloten, vijvers, kanalen, plassen, meren en rivieren. Een aantal medewerkers was voorheen werkzaam bij waterschappen en is daardoor bekend met dit werkgebied. In het begin lag het accent vooral op waterbodems en baggeren, later is hier de inspectie en inventarisatie van oevers en civiele kunstwerken aan toegevoegd. Ons werkgebied is vooral de regio Zuid-Holland-Utrecht-Zeeland, maar breidt zich inmiddels steeds verder uit over Nederland.

Onze missie

Onze missie is om oplossingen te bieden aan onze klanten op basis van een duurzame relatie. Dat laatste is voor ons een voorwaarde. Wij vinden dat de relatie met de klant er één moet zijn waarin je elkaar vertrouwt, zodat je over en weer je verwachtingen kunt uitspreken en samen uitdagingen durft aan te gaan. Op die manier kun je allebei je werk met passie uitvoeren en bereik je het beste resultaat.

Expeditie 2021: wat is onze visie voor de komende vijf jaar?

Samen met onze medewerkers zijn we in het voorjaar van 2016 twee dagen ‘op expeditie gegaan’ om de visie van adviesbureau De Aquanoom voor de komende vijf jaar te formuleren.  We hebben vragen beantwoord als: hoe ziet de wereld van het waterbeheer eruit over vijf jaar? Wie zijn de belangrijkste stakeholders? Wat zijn prioriteiten? Op basis van de output hebben we zes kernwaarden geformuleerd voor ons ingenieursbureau:

Flexibel – is het vermogen om je aan te passen aan de situatie: buigzaam, lenig, makkelijk, soepel
Duurzaam – kijk naar je eigen footprint, werk aan milieuvriendelijke oplossingen, helpen opleiden van
nieuwe vakmensen
Uitdaging – daag elkaar uit om het beste er uit te halen, denk voorbij de grenzen van het gebruikelijke
Verwachting – als we weten wat de verwachting is van de ander kunnen wij die verwachting
waar maken, dat mag de klant verwachten
Commitment – toewijding, is de handelswijze waarmee uitdaging en verwachting worden
ingezet als unieke aanpak van ons bedrijf
Zelfsturend – van ons mag je een groot verantwoordelijkheidsgevoel verwachten, afstemmen en
samenwerken zijn daarbij de sleutel tot succes

Ontmoet onze experts

Heeft u vragen of problemen? Onze experts denken graag met u mee met verschillende diensten!

Marco Vermeer

Marco Vermeer

Directeur/ adviseur water- en kunstwerkenbeheer

Diensten: Consultancy voor beleids-en-beheerplannen en voor het ontwerpen van een natuurvriendelijke oever.


010 249 2475

marco.vermeer@deaquanoom.nl

Lees meer over Marco

Arno Mosterd

Arno Mosterd

Teamleider Water, ecologie en klimaat

Diensten: Contractbegeleiding en projectleiding complexe werken


 010 249 2475

arno.mosterd@deaquanoom.nl

Lees meer over Arno

Arjen-Hofman

Arjen Hofman

Teamleider GIS en kunstwerken

Diensten: Expert en coördinator GIS-diensten, begeleiding kunstwerkprojecten


 010 249 2475

arjen.hofman@deaquanoom.nl

Lees meer over Arjen

Nel Vermeer

Nel Vermeer

Office manager

Diensten: HRM en financiële administratie


 010 249 2475

nel.vermeer@deaquanoom.nl

Lees meer over Nel

Yanick Boogert

Yanick Boogert

Projectmedewerker

Diensten: Peilwerkzaamheden waterbodems, Inventarisatie en inspectie van kunstwerken, walkanten en NVO’s, werkvoorbereiding en toezichthouden


 010 249 2475

yanick.boogert@deaquanoom.nl

Lees meer over Yanick

Ingmar Graafland

Ingmar Graafland

Projectmedewerker

Diensten: Peilwerkzaamheden waterbodems, Inventarisatie en inspectie van walkanten en NVO’s


 010 249 2475

 ingmar.graafland@deaquanoom.nl

IMG_1793

Ben Overdevest

Projectmedewerker

Diensten: kunstwerkinspectie NEN 2767-4


010 249 2475

ben.overdevest@deaquanoom.nl

Lees meer over Ben

Gilbert Busé (2)

Gilbert Busé

Projectdeskundige

Diensten: databeheer, GIS/GEO informatie


010 249 2475

gilbert.buse@deaquanoom.nl

Lees meer over Gilbert

Ronald Berk

Ronald Berk

Projectmedewerker waterbodemkwaliteitsdeskundige

Diensten: Advisering omtrent waterbodemkwaliteit (PFAS)


 010 249 2475

ronald.berk@deaquanoom.nl

Lees meer over Ronald

Bram-Geers

Bram Geers

Ecoloog / Projectcoördinator

Diensten: Advies over biodiversiteit en klimaat, aquatische ecologie, terrestrische ecologie, monitoring, quickscan flora en fauna. Deskundig op het gebied van CO2 reductie en klimaatadaptatie.


 010 249 2475

bram.geers@deaquanoom.nl

Bram over ecologie

Joris van de Ven

Joris van de Ven

Ecoloog

Diensten: Aquatische ecologie, terrestrische ecologie, monitoring, quickscan flora en fauna, projectmanagement.


010 249 2475

joris.van.de.ven@deaquanoom.nl 

Lees meer over Joris

Jorrit Mies

Jorrit Mies

Projectcoördinator / adviseur water & ecologie

Diensten: Aquatische ecologie, projectmanagement, baggeren & oevers


 010 249 2475

 Jorrit.mies@deaquanoom.nl 

Raul-Delhaas-De-Aquanoom

Raul Delhaas

Projectmedewerker

Diensten: Ontwikkeling klimaatadaptatie en duurzaamheid


010 249 2475

 raul.delhaas@deaquanoom.nl

De Aquanoom

Lars Ronteltap

Projectmedewerker

Diensten: Inspecteur kunstwerken NEN 2767-4


010 249 2475

 Lars.ronteltap@deaquanoom.nl 

Cas

Cas Heikens

Ecoloog

Diensten: Aquatische ecologie, terrestrische ecologie, monitoring, quickscan flora en fauna, projectmanagement. Deskundig op het gebied van klimaatadaptatie en landschapsinrichting.


010 249 2475

 cas.heikens@deaquanoom.nl

Erwin Sloofkopie

Erwin Sloof

Projectmedewerker

Diensten: Toezichthouden, inventarisatie en inspectie van walkanten, NVO’s en duikers


010 249 2475

 erwin.sloof@deaquanoom.nl 

Top