Over ons

De Aquanoom houdt zich sinds haar oprichting bezig met het beheer van oppervlaktewater: sloten, vijvers, kanalen, plassen, meren en rivieren. Een aantal medewerkers was voorheen werkzaam bij waterschappen en is daardoor bekend met dit werkgebied. In het begin lag het accent vooral op waterbodems en baggeren, later is hier de inspectie en inventarisatie van oevers en civiele kunstwerken aan toegevoegd. Ons werkgebied is vooral de regio Zuid-Holland-Utrecht-Zeeland, maar breidt zich inmiddels steeds verder uit over Nederland.

Onze missie

Onze missie is om oplossingen te bieden aan onze klanten op basis van een duurzame relatie. Dat laatste is voor ons een voorwaarde. Wij vinden dat de relatie met de klant er één moet zijn waarin je elkaar vertrouwt, zodat je over en weer je verwachtingen kunt uitspreken en samen uitdagingen durft aan te gaan. Op die manier kun je allebei je werk met passie uitvoeren en bereik je het beste resultaat.

Expeditie 2021: wat is onze visie voor de komende vijf jaar?

Samen met onze medewerkers zijn we in het voorjaar van 2016 twee dagen ‘op expeditie gegaan’ om de visie van adviesbureau De Aquanoom voor de komende vijf jaar te formuleren.  We hebben vragen beantwoord als: hoe ziet de wereld van het waterbeheer eruit over vijf jaar? Wie zijn de belangrijkste stakeholders? Wat zijn prioriteiten? Op basis van de output hebben we zes kernwaarden geformuleerd voor ons ingenieursbureau:

Flexibel – is het vermogen om je aan te passen aan de situatie: buigzaam, lenig, makkelijk, soepel
Duurzaam – kijk naar je eigen footprint, werk aan milieuvriendelijke oplossingen, helpen opleiden van
nieuwe vakmensen
Uitdaging – daag elkaar uit om het beste er uit te halen, denk voorbij de grenzen van het gebruikelijke
Verwachting – als we weten wat de verwachting is van de ander kunnen wij die verwachting
waar maken, dat mag de klant verwachten
Commitment – toewijding, is de handelswijze waarmee uitdaging en verwachting worden
ingezet als unieke aanpak van ons bedrijf
Zelfsturend – van ons mag je een groot verantwoordelijkheidsgevoel verwachten, afstemmen en
samenwerken zijn daarbij de sleutel tot succes

Ontmoet onze experts

Heeft u vragen of problemen? Onze experts denken graag met u mee met verschillende diensten!

Marco Vermeer

Marco Vermeer

Directeur/ adviseur water- en kunstwerkenbeheer

Diensten: Consultancy voor beleids-en-beheerplannen en voor het ontwerpen van een natuurvriendelijke oever.


088-0666122

marco.vermeer@deaquanoom.nl

Lees meer over Marco

Arno Mosterd

Arno Mosterd

Teamleider Water, ecologie en klimaat

Diensten: Contractbegeleiding en projectleiding complexe werken


088-0666122

arno.mosterd@deaquanoom.nl

Lees meer over Arno

Arjen-Hofman

Arjen Hofman

Teamleider GIS en kunstwerken

Diensten: Expert en coördinator GIS-diensten, begeleiding kunstwerkprojecten


088-0666122

arjen.hofman@deaquanoom.nl

Lees meer over Arjen

Nel Vermeer

Nel Vermeer

Office manager

Diensten: HRM en financiële administratie


088-0666122

nel.vermeer@deaquanoom.nl

Lees meer over Nel

Yanick Boogert

Yanick Boogert

Projectmedewerker

Diensten: Peilwerkzaamheden waterbodems, Inventarisatie en inspectie van kunstwerken, walkanten en NVO’s, werkvoorbereiding en toezichthouden


088-0666122

yanick.boogert@deaquanoom.nl

Lees meer over Yanick

Antoin van Zetten

Antoin van Zetten

Projectmedewerker

Diensten: Peilwerkzaamheden waterbodems, Inventarisatie en inspectie van walkanten en NVO’s kunstwerkinspectie NEN 2767-4


088-0666122

antoin.van.zetten@deaquanoom.nl

Lees meer over Antoin

IMG_1793

Ben Overdevest

Projectmedewerker

Diensten: kunstwerkinspectie NEN 2767-4


088-0666122

ben.overdevest@deaquanoom.nl

Lees meer over Ben

Gilbert Busé (2)

Gilbert Busé

Projectdeskundige

Diensten: databeheer, GIS/GEO informatie


088-0666122

gilbert.buse@deaquanoom.nl

Lees meer over Gilbert

Ronald Berk

Ronald Berk

Projectmedewerker waterbodemkwaliteitsdeskundige

Diensten: Advisering omtrent waterbodemkwaliteit (PFAS)


088-0666122

ronald.berk@deaquanoom.nl

Lees meer over Ronald

Bram-Geers

Bram Geers

Projectmedewerker ecologie

Diensten: Advies over biodiversiteit en klimaat, aquatische ecologie, terrestrische ecologie, monitoring, quickscan flora en fauna.


088-0666122

bram.geers@deaquanoom.nl

Bram over ecologie

Joris van de Ven

Joris van de Ven

Ecoloog / Projectcoördinator ecologie

Diensten: Aquatische ecologie, terrestrische ecologie, monitoring, quickscan flora en fauna, projectmanagement.


088-0666122

joris.van.de.ven@deaquanoom.nl 

Lees meer over Joris

Jorrit Mies

Jorrit Mies

Projectcoördinator / adviseur water & ecologie

Diensten: Aquatische ecologie, projectmanagement, baggeren & oevers


088-0666122

 Jorrit.mies@deaquanoom.nl 

Ingmar Graafland

Ingmar Graafland

Projectmedewerker

Diensten: Peilwerkzaamheden waterbodems, Inventarisatie en inspectie van walkanten en NVO’s


088-0666122

 ingmar.graafland@deaquanoom.nl

Osman

Osman Arslan

Werkvoorbereider waterbodem en oevers

Diensten: Opstellen contracten op het gebied van onderhoud aan waterbodems en onderhoud aan en inrichting van oevers


088-0666122

 Osman.arslan@deaquanoom.nl 

Erwin Sloofkopie

Erwin Sloof

Projectmedewerker

Diensten: Toezichthouden, inventarisatie en inspectie van walkanten, NVO’s en duikers


088-0666122

 erwin.sloof@deaquanoom.nl 

Raul-Delhaas-De-Aquanoom

Raul Delhaas

Projectmedewerker

Diensten: Ontwikkeling klimaatadaptatie en duurzaamheid


088-0666122

 raul.delhaas@deaquanoom.nl

Lars Ronteltapkopie

Lars Ronteltap

Projectmedewerker

Diensten: Inspecteur kunstwerken NEN 2767-4


088-0666122

 Lars.ronteltap@deaquanoom.nl 

Vincent-Hoogenboom

Vincent Hoogenboom

Projectmedewerker GIS en databeheerder

Diensten: Verwerken data, opstellen GIS kaarten, informatie analyse


088-0666122

 Vincent.hoogenboom@deaquanoom.nl 

Cas

Cas Heikens

Ecologisch veldmedewerker

Diensten:


088-0666122

 cas.heikens@deaquanoom.nl

Leeg

Richard de Haan

Projectcoördinator

Diensten:


088-0666122

 richard.de.haan@deaquanoom.nl

Top